هوروش بند در لاهیجان روی صحنه رفت - avayemusic

هوروش بند در لاهیجان روی صحنه رفت

هوروش بند ،گروه به نام موسیقی پاپ ایران ، با استقبال هواداران پرشور در شهر لاهیجان به روی رفت


به گزارش خبرنگارآوای موسیقی_مینا رحیمیان ،شامگاه ۸ تير ماه، هوروش بند به رهبري ( رضا پور رضوي ) با استقبال بي نظير هواداران در شهر لاهیجان به روی صحنه رفت و به اجراي محبوب ترين و عاشقانه ترين قطعات خود پرداخت.

كنسرت با اجراي دكلمه " عاشقم " شروع شد .

مهدی دارابی پس از اجرای دکلمه به سلام و احوال پرسی و گفتگوبا هواداران پرداخت و گفت: بعد از مدت ها کنارتون هستم .مدتی که نمیتونستم بخونم دلتنگ این شب ها بودم و این افتخارمه ک امشب میتونم براتون مثل همیشه بخونم .

 

در ادامه هواداران حاضر در سالن ، قطعات " بارون كه ميزنه" ، " مثل من باش " ، " ليلي بي عشق " ، "خاليه جاي تو " و آخر منو به باد داد " را بی وقفه با مهدی دارابی همخوانی کردند.

دارابی در واکنش به انرژی هواداران گفت :( با انرژی بی نظیر امشب شما من جانی دوباره گرفتم. قول میدم که قطعات بیشتری براتون آماده کنم تا جواب این انرژی های بی نظیرتون رو بدم .

سپس با اجراي قطعات " ماه پيشوني " و "فاصله نه "فضای سالن دگرگون شد و شور وانرژی هواداران برانگیخته شد.


مهدی دارابی به جهت کاهش فاصله خود با هواداران استیج را ترک کرد وبه میان هواداران امد و به اجرای قطعه "خنک شد دلت " پرداخت .

از نکات جالب در اجرای این قطعه گرفتن عکس سلفی با دختری خردسال بود که هواداران درواکنش به این اتفاق مهدی دارابی را بی وقفه تشویق کردند .


در انتهای برنامه با توجه به درخواست مکرر هواداران قطعات " ماه پيشونی " و " یه اشتباه " برای بار دیگر با تنظیمی متفاوت به اجرا درآمد .


علی مشهدی( کمدین ) مهمان هوروش بند در این برنامه بود.

منبع :اختصاصی آوای موسیقی

میتوانید برای مشاهده کلیه ی عکسهای این کنسرت با سایز اصلی به گالری تصاویر از صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و یا اینجا را کلیک کنید.

عکاس : سپیده اسلامیان

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com