آواز خوش علی زندوکیلی در برج میلاد تهران - avayemusic

آواز خوش علی زندوکیلی در برج میلاد تهران

علی زند وکیلی در نخستین روز از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد تهران روی صحنه رفت.

به گزارش آوای موسیقی، علی زندوکیلی خواننده محبوب و پرطرفدار امروز موسیقی کشور، شامگاه چهارشنبه ۲۰ دی ماه در نخستین روز از شروع جشنواره موسیقی فجر به همراه گروهش با منتخبی از آثارش روی صحنه رفت تا شبی خاطره انگیز را برای آنها رقم زند.

«به سوی تو»،«سیه مو»،«لحظه شیرین»،«بهار شیراز»،«آب در آتش»،«جدایی»،«عطر خاطره»از جمله قطعاتی بودند که زندوکیلی در این کنسرت اجرا کرد و شب خاطره انگیزی را برای هوادارانش رقم زد.


پیانو «سامان احتشامی»کمانچه«سینا علم»تار «سحاب علم»گیتار بیس«رامتین اتابکی»سینتی سایزر«عامر شادمان» پرکاشن وساز های کوبه ای«شایان ریاحی، افشین بابایی» از اعضای گروه او بودند که او را در این اجرا همراهی کردند.

شایان ذکر است، جمله کارهای شاخص وی می‌توان به تیتراژ مجموعه‌های دزد و پلیس، پژمان (آخر قصه) وشاهگوش(زهره) اشاره کرد. او در زمستان ۱۳۹۲ آلبومی را تحت عنوان عبور از مه در ژانر سنتی با اشعاری از حافظ، زهرا پناهی، حسین منزوی و وحشی بافقی در ۱۴ قطعه منتشر کرد.

منبع: اختصاصی آوای موسیقی

میتوانید برای مشاهده کلیه ی عکسهای این کنسرت با سایز اصلی به گالری تصاویر از صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و یا اینجا را کلیک کنید.

عکاس : مائده ملک زاده

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com