محسن ابراهیم زاده برای اولین بار روی صحنه خوش درخشید - avayemusic

محسن ابراهیم زاده برای اولین بار روی صحنه خوش درخشید

محسن ابراهیم زاده برای نخستین بار در روز سه سوم بهمن ماه در سالن میلادنمایشگاه تهران به تهیه کنندگی <<مهدی کرد>> برای هوادارانش شبی خاطره انگیز را رقم زد.

به گزارش اوای موسیقی_حدیث غلامی، با استقبال بی نظیر مخاطبان، اولین کنسرت محسن ابراهیم زاده با رهبری رضا لمعانی روی صحنه رفت. وی با منتخبی از تک‌ قطعات چند سال اخیرش به دیدار هواداران خود رفت.

این خواننده جوان که طی ماه‌های اخیر توانسته قطعاتش را به گوش طیف گسترده‌ای از شنوندگان برساند، این برنامه را هم با تک‌آهنگ‌هایش برگزار کرد.

دیدار محسن ابراهیم زاده با مخاطبانش به تهیه‌کنندگی «مهدی کرد» رقم خورد و او روز سوم بهمن طی دو سانس پذیرای دوستدارانش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران بود. فروش بلیت‌های این کنسرت در مدت زمان کوتاهی به اتمام رسید و پس از یک مرتبه تمدید، همه بلیت‌های هر دو سانس برنامه ظرف کمتر از 48 ساعت به اتمام رسید. البته این اولین کنسرت محسن ابراهیم‌زاده نبود و او از ابتدای فصل زمستان به چندین شهر مختلف ایران سفر کرده و برنامه دهها شهر دیگر در تور کنسرت‌های او تا پایان سال جاری وجود دارد.

وی قطعاتی نظیر شب‌های دیوونگی، این دل رفت، درد دل، نیستی، بارون، تو بگو، غلاف و پای ثابتم و... که تا کنون از طریق فضای مجازی به گوش مخاطبان رسیده‌اند را برای دوستداران خود اجرا کرد.

«محسن ابراهیم زاده» خواننده جوان موسیقی پاپ، تنها با انتشار قطعاتی در فضای مجازی به محبوبیت بالایی دست یافت و استقبال از برخی آثار وی همچون «امشب»، «دورهمی»، «مگه داریم» و… به گونه ای بود که بعید به نظر می رسید در مکانی حاضر شویم و این قطعات به گوش مان نرسد.

اجرای این خواننده با قطعه ریتمیک دورهمی آغاز شد. او از همان ابتدا حضور با انرژی روی صحنه داشت و بر خلاف اغلب خواننده‌ها تقریباً خبری از استرس‌های مرسوم اولین کنسرت تهران در چهره و اجرای او نبود.

ابراهیم‌زاده پس از این قطعه خوش‌آمدگویی کوتاهی داشت و به سرعت سراغ قطعه بعدی رفت.

او در این کنسرت قطعات شبگردی، امشب، برداشت رفت، مگه داریم، درد دل، غلاف، این دل رفت، پای ثابتم، شب‌های دیوونگی، بوی بارون، چقدر زود و کجایی را اجرا کرد. او در این اجرا به خوبی توانست از مخاطبان حاضر در سالن انرژی بگیرد و خصوصاً بخش‌هایی از اجرایش که با تحریرهای سنتی همراه بود با استقبال حاضرین مواجه می‌شد.

این خواننده جوان همچنین یک قطعه آوازی در دستگاه اصفهان با همراهی تار و ویولن اجرا کرد که فضای جالبی داشت و با تمامی قطعات او متفاوت بود و پس از آن گفت:«به نظر می‌آید با چنین قطعاتی موافق هستید و ما هم بیشتر انجام می‌دهیم!»

در ارکستر این خواننده علاوه بر نوازندگان جوان چهره‌های باسابقه‌ای نظیر کارن زیاری (کیبورد)، سیاوش کریمی‌نژاد (درامز)، مجید ترکاشوند (ساکسوفون) و فارق آزادیان (تار) حضور داشتند. آرمان تیرماهی (گیتاربیس)، حسام متولی (پرکاشن)، امید مولودی (گیتار الکتریک) و فرشید حکیمی (کیبورد) سایر اعضای گروه این خواننده بودند.

شایان ذکر است، مهدی یراحی که معمولاً در کمتر کنسرتی به عنوان مهمان حاضر می‌شود در سانس دوم این برنامه حضور داشت و معرفی او تشویق‌های حضار را به دنبال داشت. علی عبدالمالکی هم یکی دیگر از خوانندگان باسابقه‌ای که در این کنسرت به تماشای اجرای محسن ابراهیم‌زاده نشست و طرفداران این خواننده از او هم به شکل ویژه‌ای استقبال کردند. فرشاد احمدزاده، حمید اصغری و محسن افشانی هم سایر مهمانان دو سانس این کنسرت بودند.

منبع: اختصاصی آوای موسیقی


منبع:اختصاصی اوای موسیقی

میتوانید برای مشاهده کلیه ی عکسهای این کنسرت با سایز اصلی به گالری تصاویر از صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و یا اینجا را کلیک کنید.

عکاس : محمد بهرامی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com