انفجار در تهران ، به سبک سیروان خسروی - avayemusic

انفجار در تهران ، به سبک سیروان خسروی

آخرین کنسرت سیروان خسروی در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آوای موسیقی ریحانه آزادی_«سیروان خسروی»۱۶ بهمن ماه در سالن همایش های برج میلاد تهران طی دو سانس به روی صحنه رفت.سیروان خسروی ۴۸ ساعت قبل از این اجرا بلیت فروشی را آغاز کرد واین کنسرت باز هم با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبین مواجه شد.

این کنسرت با قطعه «نه نرو» آغاز شد. که از همان ابتدا با شور و هیجان خاصی همراه بود.
سیروان خسروی که همیشه پکیج کنسرت هایش متفاوت است، در این کنسرت نیز،تصویر،صدا و اکت مخصوص خودش را داشت. که اکت های او هیجان را در سالن افزایش می دهد.

سیروان خسروی درمورد برگذاری این کنسرت بیان کرد که تا روز جمعه مطمئن بودم این کنسرت برگذار نمی شود و به مدیر برنامه ام «احسان حاجیان» گفتم که به طور قطع کنسل است، اما شنبه نظرم عوض شد و اگر جرات چنین کاری داشتم، دلیلش فقط شما تماشاگران بودید. البته فکر نمی کنم دیگر چنین ریسکی انجام بدهم.

«نه نرو»، «بارون پاییزی»، «تعجب نکن»، «خیلی روزا گذشت»، «آره»، «عاشقتم»، «خاطرات تو»، «نمیرم عقب»، «برگرد»، «زیباترین اتفاق»، «قاب عکس خالی»، «کجایی تو»، «سوژه هات تکراریه»، «اینجا جای موندن نیست» و «دوست دارم زندگی رو» قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شد که با همخوانی تماشاچیان همراه بود.

یاشا حکمی (کیبورد)، مرتضی مسگر (درامز)، طاها مظاهری (گیتار)، نریمان ناعمی (ساکسیفون و بکینگ وکال)، امیر دانایی (گیتار الکتریک) و مجید پروریان (گیتار بیس) اعضای ارکستر سیروان خسروی در این کنسرت زمستانی بودند که به هنرنمایی پرداختند.

سیروان پیش از این در روز های ۵،۶ و ۷ بهمن نیز در برج میلاد به روی صحنه رفته بود. اعلام کرد که تا تابستان ۹۷ در تهران کنسرت برگذار نخواهد کرد.

این اجرا با همت شرکت «آوای فروهر» و با مدیریت برادران حاتم پور برگذار شد.

میتوانید برای مشاهده کلیه ی عکسهای این کنسرت با سایز اصلی به گالری تصاویر از صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و یا اینجا را کلیک کنید.

عکاس : الناز وردی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com