محمد علی بهمنی استعفا داد - avayemusic

محمد علی بهمنی استعفا داد

آشوب در دفتر موسیقی همچنان ادامه دارد

17 شهریور 1397 0 comment  محمد علی بهمنی استعفا داد

به گزارش خبرنگار آوای موسیقی، محمدعلی بهمنی شاعر برجسته و  رییس شورای شعر دفتر موسیقی و  ارشاد بعد از حواشی های  به وجود آمده از سمت خود استعفا داد.

این شاعر برجسته و صاحب نام که سال‌های زیادی در سمت ریاست شورای شعر و ترانه منصوب بوده و کمک های شایانی به روند دریافت مجوزها کرده بود در نهایت با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود رسما از سمت خود کناره‌گیری کرد.

شنیده‌ها حاکی از آن دارد که این استعفا بی‌دلیل به حواشی آلبوم جدید محسن چاووشی  نیست.

ماجرا از این قرار است که از ٨ قطعه آلبوم ابراهیم تنها ٦ قطعه مجوز دریافت کرده و آن دو قطعه نیز به دلیل برخی مسایل اخلاقی که بهمنی با انتشار یک بیت آن کاملا هویداست از دادن مجوز خودداری کرده است، البته در فواصل دریافت مجوز تا انتشار آلبوم حواشی فراوانی از جمله خبر مهاجرت محسن چاوشی، تهدید چاوشی به انتشار آلبوم در فضای مجازی و در ادامه ماجرای بستنی خوردن علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی با چاوشی و در نهایت صدور مجوز آلبوم و بی‌اعتباری و نادیده گرفتن بهمنی بعنوان راس اصلی هرم شورای ترانه،  در فضای مجازی سروصدا به پا کرده است.

در نهایت این آلبوم با ٦ قطعه در سی دی منتشر و ٢ قطعه دیگر در فضای مجازی به انتشار درآمد.

دلخوری محمد علی بهمنی و حواشی ظاهرا این شاعر را ودار به دادن استعفا کرده و هنوز واکنشی از سوی دفتر موسیقی به این اتفاق صورت نگرفته است

 

.

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com