کنسرت مشترک دو‌گروه پاپ در تاریخ دیگری به روی صحنه می رود. - avayemusic

کنسرت مشترک دو‌گروه پاپ در تاریخ دیگری به روی صحنه می رود.

به دلیل ریزش سقف سالن اجرای مشترک دو گروه ماکان و پازل در کانادا به تعویق افتاد

 

کنسرت مشترک دو‌گروه پاپ در تاریخ دیگری به روی صحنه می رود.

به گزارش خبرنگار آوای موسیقی_ریحانه آزادی، چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه دو گروه «پازل بند» و «ماکان بند» که در یکی دو سال گذشته به خوبی توانسته‌اند در ایران صدایشان را به گوش مخاطب موسیقی برسانند و محبوبیت زیادی را کسب کنند، پس از اجراهای مختلف در ایران و اروپا این بار در یک کنسرت مشترک در شهر تورنتو به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

این کنسرت مشترک در حالی در تاریخ ۱۳ و ۲۰ اکتبر به ترتیب در دو‌ شهر تورنتو و ونکور به روی صحنه خواهد رفت که اعضای این گروه آثار پرطرفدار خود را در دو بخش مجزا روی صحنه خواهند برد.

گروه پازل پس از انتشار آلبوم «قایق کاغذی» و‌چندین تک قطعه، اجراهای زیادی را در تهران و شهرستان روی صحنه برده است و گروه «ماکان» نیز پس از انتشار آلبوم «دیوونه بازی» توانست در مدت زمان کوتاهی به جایگاه بسیار خوبی در میان مخاطبان موسیقی دست پیدا کند.
این دوگروه از زمان آغاز اجرای زنده ی خود، تور کنسرت های زیادی را برگذار کردند که با استقبال کم نظیر هموطنان در داخل و خارج از کشور همراه بوده است.

تاریخ برگذاری این دو کنسرت از سوی اعضای هر دو گروه، ماه سپتامبر اعلام شده بود اما چندی پیش گروه «ماکان» و «پازل » با انتشار یک یادداشت کوتاه در صفحه مجازی خود ه هموطنان ساکن در کانادا اطلاع رسانی کردند که به علت ریزش سقف سالن ،با کمی تاخیر و در ماه اکتبر به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

منبع : اختصاصی آوای موسیقی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com