آغاز تور کنسرت های پاییزی بهنام بانی از انگلیس و کانادا - avayemusic

آغاز تور کنسرت های پاییزی بهنام بانی از انگلیس و کانادا

 

بهنام بانی تور کنسرت هایش را با اجرا در شهر های انگلیس و کانادا آغاز می کند

به گزارش خبرنگار آوای موسیقی_ریحانه آزادی،«بهنام بانی» خواننده موفق و پر طرفدار موسیقی پاپ، که پیش از این تجربه برگزاری کنسرت در آلمان و استرالیا را داشته است. دوره جدید اجراهایش را توسط شرکت «تار پروداکشن» با برگزاری تور کنسرت در اروپا و آمریکا آغاز می کند. 

 

بهنام بانی که یکی از پرفروش‌ترین خوانندگان مارکت موسیقی پاپ ایران است. پس از برگزاری کنسرت های متعدد در تهران و شهرستان ها در تابستان ۱۳۹۷، تور کنسرت های خود را در شهر های مهم انگلستان و کانادا آغاز کرده است.

 

بهنام بانی و گروهش که این روز ها در انگلستان به سر می‌برند، ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۸ (برابر ۷ مهر ۱۳۹۷) در سالن The Stoller شهر «منچستر» به روی صحنه رفته است.

 

کنسرت بعدی این خواننده در انگلستان، ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ (برابر ۸ مهر ۱۳۹۷) در سالن Gracepoint شهر «لندن» برگزار خواهد شد.

 

این خواننده پس از کنسرت لندن راهی کانادا می‌شود تا با مخاطبان ایرانی مقیم کانادا دیدار کند. اولین کنسرت بانی و گروهش در کانادا، یکشنبه ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ (برابر ۲۲مهر ۱۳۹۷) در سالن Massy Theatre شهر بندری «ونکوور» برگزار می‌شود.

 

بهنام بانی سپس به «تورنتو» که بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است می‌رود و روز جمعه، ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ (برابر ۲۷مهر ۱۳۹۷) در George Weston Recital Hall واقع در مرکز هنرهای تورنتو به اجرای زنده می‌پردازد.

 

آخرین کنسرت بهنام بانی در کانادا، ۲۰ اکتبر ۲۰۱۸ (برابر ۲۸ مهر ۱۳۹۷) در سالن Centre Mont-Royal شهر «مونترآل» برگزار خواهد شد.

 

 

«مجید عبدی» تهیه‌کننده‌ی این کنسرت‌ها، «حامد برادران» تنظیم‌کننده و مدیر هنری آثار بهنام بانی، «محمد حاتم‌پور» مدیر شرکت آوای فروهر و «ایمان ابراهیمی» در این سفر بهنام بانی و ارکسترش را همراهی می‌کنند.

 

منبع: اختصاصی آوای موسیقی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com