اعضای هیات انتخاب سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند - avayemusic

اعضای هیات انتخاب سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند

معرفی اعضای هیات انتخاب سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر


اعضای هیات انتخاب سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند

به گزارش خبرنگار آوای موسیقی_ریحانه آزادی، دبیر خانه سی و‌چهارمین جشنواره موسیقی فجر اسامی اعضای هیات انتخاب این دوره را برای بررسی آثار شرکت کنندن معرفی کرد.این هیات با مدیریت شاهین فرهت، دبیر هنری جشنواره برای بررسی و انتخاب اجراهای شنواره گرد هم آمدند.

اسامی اعضای هیات انتخاب سی و چهارمین جشنواره موسیقی که طبق آیین‌نامه تدوین شده برای جشنواره انتخاب شدند بدین شرح است: امیر بکان، رامین بهنا، امیرمهیار تفرشی‌پور، مانی جعفرزاده، بابک چمن‌آرا، کیوان فرزین، آیدین صمیمی‌مفخم، ناصر صفاریان ، شهرام صارمی (مدیر اجرایی جشنواره) و شاهین فرهت در مسند دبیر جشنواره و رئیس هیات انتخاب.

این هیات طبق آنچه در آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر آمده، وظیفه انتخاب گروه‌ها برای اجرا در این رویداد موسیقایی را برعهده دارند. بخشی از اجراها از هنرمندان شاخص و فعال موسیقی کشور انتخاب می‌شود و بخش دیگر اجرای هنرمندانی است که از طریق فراخوان درخواست حضور در جشنواره را دارند و هیات انتخاب با بررسی آثار ارسالی تعدادی از هنرمندان متقاضی  برای اجرا در جشنواره موسیقی فجر را انتخاب می‌کند.

فراخوان رسمی سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر در تاریخ ششم شهریورماه منتشر شد و علاقمندان به حضور در این رویداد می‌توانند تا تاریخ ۱۵ آذرماه بر اساس قوانین و مقرارت ذکر شده در سایت جشنواره موسیقی فجر (fajrmusicfestival.com)، درخواست خود را ارائه کنند.

سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری با دبیری دکتر شاهین فرهت در تهران برگزار می‌شد.

منبع: اختصاصی آوای موسیقی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com