نخستین آکادمی حرفه ای موسیقی پاپ برگزار میشود - avayemusic

نخستین آکادمی حرفه ای موسیقی پاپ برگزار میشود

اولين دوره آكادمى پاپ با همكاري مؤسسه فرهنگى هنرى هنرآفرينان آواى جم و آموزشگاه سيوار برگزار مى شود

21 تیر 1396 0 comment  


اين براى اولين بار است كه آكادمى پاپ در ايران برگزار مى شود؛ اين آكادمى كه با هدف افزايش دانش و آگاهى هنرمندان و علاقه مندان به رشته هاي عرصه پاپ شكل گرفته است؛ با بهره گيرى از دانش استادانى چون مهرزاد خواجه اميري، پيام هوشمند، مهديه عرب و مهدي حاجى قاسمى، همچون دانشگاهى است كه دوره هاي عمومي و تخصصى تئورى موسيقى، آهنگسازى، تنظيم، ترانه و ميكس و مسترينگ را در سر فصل دروس خود جاى داده است. علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره ٠٢١٤٤٠١٣٠٦٧ و يا خط تلگرام ٠٩٠١٤٨٧٦٤٩٧ در ارتباط باشند.

موارد مرتبط

 • ای ایران با حضور خواننده های پاپ

  تهیه کننده برنامه «ای ایران» گفت: این جشنواره موسیقایی فقط به سرودهایی می‌پردازد که با محوریت ایران ساخته شده‌اند ولی به عنوان مثال آثار مربوط به دفاع مقدس در آن جایی ندارند.

 • احترام را به هنر، هنرمند و هنردوست برگردانیم   اهالی محترم موسیقی و دست‌اندرکاران متعهد هنر

  علی‌رغم کمبودها و سختی‌ها، با تحمل ناملایمات پا به مسیر هنر گذاشته‌ایم و به دنبال درکی عمیق‌تر از زیبایی‌ها و انسانیت امیدوارانه پیش می‌رویم. علاوه بر تلاش در بدست آوردن آگاهی و مهارت، معتقدیم آنچه ما را در زمره‌ی هنرمند و هنردوست با یکدیگر متحد می‌کند رفتارهایی برآمده از اخلاق و تلاش برای حرمت نهادن به کرامت انسانهاست.

 • گفت و گو با تهیه کننده موسیقی در زمینه كنسرت

  مردم طرفدار موسیقی مصرفی اند
  مجید فلاحپور از معدود تهیه کنندگانی است که دل به موسیقی سنتی و محلى سپرده است و از مزایای مالی موسیقی پاپ و برگزاری کنسرت در این حوزه چشم پوشیده است.

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com