حامد همایون و ماکان بند در گود انتقادات - avayemusic

حامد همایون و ماکان بند در گود انتقادات

اشوان اظهارات جنجالی را در جدیدترین مصاحبه اش مطرح کرد.

12 شهریور 1396 0 comment  

به گزارش آوای موسیقی _ نسیم احمدی : اشوان خواننده جوان و خوش استایل این روزهای موسیقی پاپ که خیل عظیمی از طرفدران تنیجر را دارد ؛ روز جمعه 10 شهریور ماه در برنامه من و شما که از شبکه شما به روی آنتن رفت ، حضور یافت .

یکی از بخش های این برنامه همانند خیلی از برنامه های گفت و گو محور دیگر ، اظهار نظر در رابطه با اشخاص و هنرمندان بود که هر عکسی روی مانیتور برنامه به نمایش در می آمد باید نظر خود را در رابطه با آن شخص عنوان می کرد.

تصاویر اشخاص متعددی به روی مانیور نمایش داده شد اما جنجالی ترین اظهارات توسط اشوان به حامد همایون و گروه تازه کار و پر طرفدار ماکان بند تعلق گرفت .

او در رابطه با حامد همایون گفت : از نظر من موفق اند ولی اصلا سلیقه من نیست ، آن باری را که باید از نظر موسیقی ندارد . در واقع نه از نظر تنظیم و نه از نظر ترانه بار فنی ندارد . من در انتشار هر قطعه تلاشم این است که کمی تنظیم متفاوت تر باشه و شعور موسیقیایی مردم را پیشرفت بدهیم اما ایشون به راحتی هم کار می کنند .
یک پروژه را استارت می زنند ، یه ترانه ساده و راحت الحلقوم بین مردم محبوب می شود . نمی گویم از نظر من عیبی دارد ولی من او را خواننده نمی دانم .

همچنین در رابطه با ماکان بند اضافه کرد : خواننده اند ؟ در فضای مجازی دیده ام ابتدا فکر می کردم ویدیو های طنز می سازند . یکی از قطعاتشان را شنیده ام که می گفتند کاور بود ( هر بار این درو) ، یعنی اینطور شنیده ام وگرنه خیلی خاص نبود اگر هم کاور باشد.

این روزها در هر برنامه گفت و گو محوری در رابطه با موسیقی ماکان بند و حامد همایون تیتر اصلی آن هاست ، گویا خبرنگاران و مجریان گرامی با خود می پندارند آقای ایکس را دعوت می کنیم و اگر سوالی هم برای مطرح کردن نداشتیم ، مانعی ندارد بحث حامد همایون و ماکان بند را پیش می کشیم و جنجالی به راه می اندازیم .

هر هنرمندی برای رسیدن به جایگاهی که در نظر دارد سختی های مخصوص به خود را سپری می کند و شاید به نظر ما هیت شدنی یک شبه باشد اما در بطن ماجرا اینگونه نیست و در صورت وجود هم یک در هزار است .

هر خواننده ای طرفداران خاص خود را دارد چون سلیقه ها در این هنر بسیار متفاوت است یک نفر ترجیح می دهد موسیقی اصیل گوش بدهد ، یک نفر پاپ و دیگری رپ ؛ اصلا شاید سلیقه یک نفر قطعه پایین ترین رتبه موسیقی پاپ و دیگری بالاترینِ آن باشد و این تحمل تفاوت ها و تلاش برای بهترین بودنِ خود است که باعث ترقی کردن و پیمودن مسیر سخت رعایت همه استاندارد هاست .

قطعه " هر بار این درو" کاور است اما نه توسط ماکان بند بلکه توسط خواننده ترکیه ای " پرویز بلبله" که به تازگی در صفحه رسمی اش این موضوع را عنوان کرد ؛ در گوش نواز بودن ساکسفون این قطعه که توسط یکی از بهترین نوازندگان ساکسفون در ایران ، یاشار خسروی ، به ثمر رسیده است شکی نیست اما خب به ترانه آن انتقاداتی وارد است.

حامد همایون با وجود سیلی از تهاجم ها آن هم به روش های ناشایست همچنان سکوت کرده است و به ادامه فعالیت های خود می پردازد و گویی که طرفدرانش برایش کافی هستند و انتقادات و گاها توهین های موجود تاثیری در اهداف او نخواهند گذاشت . او با قطعاتش که از نظر بار موسیقیایی ضعیف و یا قوی هستند توانسته عده ای زیادی از مردم را با خود همراه کند و به ضرب و زور به کسی نگفته است حتما به موسیقی های من گوش دهید تا هیت شوم .

این مردم و سطح سلیقه آن هاست که تعیین می کند چه کسی در چه بازه ای از زمان روی بورس باشد ، حال اگر از نظر علمی موسیقی سطح بالایی را دارا بود مدت زمان زیادی در آسمان شهرت می درخشد و اگر اینگونه نبود بعد از مدت زمانی افول خواهد کرد .

اما در مقابل این پذیرفتن سلیقه ها و احترام به آن ها باید در نظر داشت که عقیده هر کس محترم است و به این علت که با عقیده ما یکسان نیست مستحق توهین و الفاظ ناپسند نخواهد بود .

حال باید ببینیم تا چه زمانی حامد همایون و ماکان بند در گود انتقادات نقد می شوند تا خواننده پرطرفداری دیگری در آسمان شهرت اوج بگیرد.

منبع : اختصاصی آوای موسیقی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com