معرفی گزینه احتمالی مدیر کل دفتر موسیقی - avayemusic

معرفی گزینه احتمالی مدیر کل دفتر موسیقی

براساس برخی گمانه‌زنی‌ها، به نظر می‌سد توافقات اولیه برای انتخاب علی ترابی به‌عنوان مدیرکل جدید دفتر موسیقی و جانشینی فرزاد طالبی انجام شده است.

06 اسفند 1396 0 comment  

به گزارش آوای موسیقی، با گذشت نزدیک به سه ماه از معرفی معاون هنری جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتمام جشنواره‌های فجر زیر مجموعه این معاونت (موسیقی، تئاتر و تجسمی) گمانه‌زنی‌ها برای تغییر مدیرکل‌های این حوزه‌ها افزایش یافته است.

هرچند سیدمجتبی حسینی (معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) تاکنون صراحتا اعلام نکرده که تصمیمش برای جابجایی مدیرکل دفتر موسیقی چیست، اما برخی افراد آگاه از علی ترابی به عنوان گزینه اصلی مدیرکلی این دفتر یاد می‌کنند.

فروردین سال 1389 علی ترابی که معاون دفتر موسیقی بود، با پایان یافتن پایان مأموریت محمدعلی خبری در وزارت ارشاد جانشین او شد و سرپرستی دفتر موسیقی را به عهده گرفت.

ترابی همچنین پیش از این عناوینی همچون مدیر اجرایی دهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان و مشاور امور مطالعات و برنامه‌ریزی معاونت هنری را به عهده داشته است.

در صورت انتخاب ترابی، او جانشین فرزاد طالبی خواهد شد. طالبی فروردین سال 95 با حکم علی جنتی و بنا به پیشنهاد معاون امور هنری (علی مرادخانی) به عنوان مدیرکل دفتر موسیقی انتخاب شد.

شنیده ها حاکی از این است که ظاهرا توافقات اولیه در این خصوص انجام شده و ترابی بزودی در این سمت منصوب خواهد شد‌. هرچند با توجه به عملکرد قابل قبول دوره مدیریتی طالبی و رضایت هنرمندان و اصناف، شاید تغییر در این مقطع کمی عجیب باشد اما باید دید معاون امور هنری با چه رویکردی به حوزه هنر و حواشی آن خواهد پرداخت .علی ترابی نیز که بیش از این نیز تلاش بسیاری برای تصدی مجدد انجمن موسیقی داشت اما با حضور در پست مدیرکل دفتر موسیقی به دلیل سابقه قبلی مدیریتی در دولت محمود احمدی نژاد و عملکرد ضعیفش می تواند با اعتراض اهالی موسیقی مواجه شود.

طالبی از کارکنان رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دارای مدرک کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل است که از تیرماه 94 نیز سرپرستی دفتر موسیقی را برعهده داشت. طالبی پیش از این 6 سال معاون اجرایی اداره کل مطبوعات داخلی و همچنین معاونت تبلیغات محیطی سازمان زیباسازی شهر تهران را عهده‌دار بوده است.

منبع:اختصاصی آوای موسیقی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com