نفس های هنر قطع شدنی نیست - avayemusic

نفس های هنر قطع شدنی نیست

شیوه جدید برهم زدن کنسرت ها قطع غیر عادی برق است.قطعی برق این بار در حین اجرای کنسرت گروه لیان بود.

14 فروردين 1397 0 comment  

به گزارش خبرنگار آوای موسیقی، ریحانه آزادی_ کنسرت گروه موسیقی بندری لیان به سرپرستی محسن شریفیان شامگاه شنبه یازدهم فروردین ماه در شهر کلمه استان بوشهر در قالب جشن میلاد حضرت علی (ع)، به روی صحنه رفت. که از چند روز قبل مخالفان این کنسرت مخالفت خود را نشان دادند که در راس آن امام جمعه محترم شهرستان برازجان بود.

ولی شورای تامین با اجرای این کنسرت موافقت کرد و نیروی انتظامی نیز به بهترین شکل امنیت محل را برقرار کرد،همه چیز داشت خیلی خوب پیش میرفت که هنگام اجرای مراسم برق محل اجرا و بعد از آن برق شهر کلمه قطع و پس از بیست دقیقه مجددا وصل شد و به محض ورود «محسن شریفیان» به صحنه مجددا برق به صورت عمدی قطع شد.

"بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان،تیرماه ۹۵"
مجرم کسی است که مرتکب جرم میشود اما تعریف جرم آسان نیست، جرم به عملی گویند که وجدان جمعی را جریحه دار کند به بیان دیگر هر فعل یا ترک فعلی که نظم، صلح، و آرامش اجتماعی را مختل سازد و قانون برای آن مجازاتی تعیین کرده باشد جرم محسوب میشود. و بالاخره تعریف عملی و حقوقی جرم چنین است: جرم عملی است که بر خلاف یکی از موارد قانون مجازات عمومی هرکشور است و مجرم کسی است که در زمان معین عمل او خلاف مقررات قانونی رسمی کشور باشد.

چه کسانی مافیای اصلی برهم زدن شادی مردم هستند؟
اگر قانون یکسان برای همه در این کشور صحت داشته باشد، انتظار می رود مراجع قضایی با این بی قانونی و بی احترامی به چندین هزار نفر به شدت برخورد کند.خواه غیر انقلابی باشد خواه اسم انقلابی را به یدک بکشد ولی به خاطر بی بصیرتی و کج فهمی خیلی بیشتر از ضد انقلاب و غیر انقلابی به این کشور و نظام و مردمانش ضربه بزند.

«کیهان کلهر»، نوازنده و موسیقی دان، در پی قطع غیر عادی برق شهر کلمه از توابع استان بوشهر در حین اجرای گروه «لیان» با انتشار متنی واکنش نشان داد.
استاد کلهر در همین باره نوشت: خبر تاسف باریست که می بایست باعث شرمساری کسانی باشد که تحمل شادی مرپم صبور و متین این کشور را ندارد، بله، قطعی غیر عادی برق و اینترنت شهر کلمه از توابع استان بوشهر در حین اجرای کنسرت «محسن شریفیان» و «گروه لیان»! او دیشب در دیار خودش به دلیل قطع برقِ تمام شهر به دستور یکی از مقامات این شهرستان از ادامه کنسرت باز ماند و حتی حضور چند هزار نفری مردم علاقمندی که از شهر ها و استان های مختلف ایران به قصد تماشای کنسرت به این استادیوم آمده بودند نتوانست باعث لغو خواسته آن «مسئول» شود. متاسفانه این هنرمند سال هاست که از جانب مسئولان رسانه و مقامات استان بوشهر مورد بی مهری و بی احترامی قرار گرفته به حدی که بردن نام او در رادیو و تلوزیون شهر متبوعش ممنوع است!
با خبر شدم زنان و مردان هنر دوست و علاقمند بدلیل قطع برق در تاریکی و بی نظمی با مشکلات فراوانی در حین جابجایی و بیرون رفتن از محوطه استادیوم مواجه شدند، جای بسی خجالت و سرافکندگی ست برای کسانی که هیچ گاه جوابگوی خواست ها و نیاز های این مردم مظلوم و عالیقدر نبوده اند و از قرار قصد شنیدن اعتراضات آنان را نیز ندارند.

متاسفانه این اولین بار نیست که اعمال سلایق شخصی که زادن خودسری و ملوک الطوایفی در جای جای این مملکت است، صورت پپذیرفته و متاسفانه آخرین بار نیز نخواهد بود.
این بار جامعه هنرمندان کشور نباید در مقابل چنین فجایع اسف باری سکوت کند، از آنجا که موسیقی دانان و هنرمندان ایران تشکل مستقل صنفی ندارند که قائدتا می بایست ویگیر چنین مسائلی باشد، نمایندگان استان بوشهر در مجلس و وزیر ارشاد و دیگر مسئولین شهر کلمه باید مستقیما جوابگوی مردم و جامعه هنری کشور باشند.
امیدواریم که اینبار مسئولین خاطی شناسایی و مورد بازخواست قرار گیرند نه اینکه طبق معمول تقصیر متوجه ‌عوامل خارجی و مظنونین همیشگی شود..

کیهان کلهر

منبع: اختصاصی آوای موسیقی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com