محسن یگانه از مرزهای جغرافیایی عبور کرد - avayemusic

محسن یگانه از مرزهای جغرافیایی عبور کرد

24 خرداد 1397 0 comment  


قطعه بهت قول میدم محسن یگانه جهانی شدبه گزارش خبرنگار آوای موسیقی_ریحانه آزادی، "محسن یگانه" خواننده جوان موسیقی پاپ که با انتشار آلبوم «رگ خواب» در سال ۱۳۸۹ سر و صدای زیادی به پا کرد، در تاریخ ۹۴/۱۲/۱۰ با انتشار آهنگ «بهت قول میدم»، توانست قطعه ای را خلق کند که در تاریخ موسیقی ایران و جهان ابدی شود.

سال گذشته هنگام اجرای قطعه «بهت قول میدم» در یکی از کنسرت‌های یگانه، تصویربرداری انجام شد و فیلم آن در اختیار طرفداران این خواننده قرار گرفت و همین اتفاق باعث شد علاقه شنوندگان موسیقی پاپ به این قطعه بیش از پیش شود.

یگانه با انتشار این قطعه پرش بزرگی در جذب مخاطب و فروش کنسرت هایش داشت.

"محسن یگانه" که توانسته بود به عنوان اولین خواننده رسمی داخل کشور با دریافت تندیس مشاهیر نوکیا رکوردی را به نام خود و ایران به ثبت برساند، بار دیگر توانست صدای موسیقی ایرانی را به جهانیان برساند.

قطعه «بهت قول میدم» محسن یگانه در یوتیوب حسابی گرد و خاک به پا کرده است. و توانسته بیش از ۲۹ میلیون بازدید را به خود اختصاص دهد.

موسیقی پاپ طی دو دهه گذشته با فراز و نشیب‌های زیادی روبه‌رو بوده است. فراز و نشیب‌هایی که گاهی باعث افزایش سرعت پیشرفت موسیقی پاپ در کشور، گاهی نیز آن‌قدر شرایط سخت بوده که نفس موسیقی پاپ به شمارش افتاده است اما هنرمندان موسیقی کشورمان در فرصت‌های مختلف تلاش کرده‌اند تا نشان دهند موسیقی مجاز داخلی با وجود همه مشکلات و محدودیت‌ها، چند سر و گردن بالا‌تر و فاخر‌تر از موسیقی کشور های دیگر است. این است صادر کردن نام ایران.

منبع : اختصاصی آوای موسیقی

موارد مرتبط

نظر دادن

 

درباره ما

سردبیر و مدیر مسئول : مرتضی زمانی

 

 

قوانین و مقررات فروشگاه

 

طراحی شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا

 

استفاده از مطالب سایت آوای موسیقی فقط با ذکر منبع مجاز است

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به آوای موسیقی میباشد

 

Copyright 2015 © www.avayemusic.com